Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka komercyjna, ul. Fiołkowa

Fiołkowa, Wójtowo, warmińsko-mazurskie

  • 679 000 zł
  • 1 918 m²
  • 354,01 zł/m²

Zdjęcie

Dominik Piechows...

Skontaktuj się

Działka komercyjna, ul. Fiołkowa

Fiołkowa, Wójtowo, warmińsko-mazurskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

679 000 zł

1 918 m²

354,01 zł/m²

Działka komercyjna, ul. Fiołkowa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

679 000 zł 1 918 m² 354,01 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 679 000 zł (354,01 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Źródło: biuro nieruchomości: TreeHouse Nieruchomości, zaktualizowane: 12.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 172/12272/OGS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym, która pozwoli na prowadzenie działalności gospodarczej w dogodnej lokalizacji? Ta oferta w Wójtowie to idealna propozycja dla przedsiębiorców, inwestorów oraz osób poszukujących przestrzeni pod magazyn, warsztat lub inną działalność usługowo-produkcyjną.

LOKALIZACJA
Wójtowo to spokojna, dobrze skomunikowana miejscowość w sąsiedztwie Olsztyna. (...)

Agent

Dominik Piechowski

728 861...

728 861 813

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

728 861...

728 861 813

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości